IX Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości o Puchar Zarządu Miejskiego TKKF

Powiększ obrazIX Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego

11 listopada br. po raz IX został przeprowadzony w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości o Puchar Zarządu Miejskiego TKKF.
Aktywna forma uczczenia 93 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników . Do rozgrywek przystąpiło 19 tenisistów reprezentujących nasze miasto i powiat tomaszowski. Grano systemem „brazylijskim” (do dwóch przegranych pojedynków).

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał Tadeusz Lubicki.
Zwycięzcą turnieju i zdobywcą Pucharu ufundowanego przez Zarząd Miejski TKKF został zawodnik DOK-u <b>Hubert Gawęda</b>, który w finale po pasjonującym pojedynku pokonał Tomasza Dziubeckiego 3:1.
Kolejne miejsca zajęli: Konrad Cichosz, Tomasz Wieteska, Maciej Centka, Tomasz Błoński, Gerard Żurner , Paweł Burchard, Zdzisław Borowski, Stanisław Pająk, Krystian Janiszewski, Bogusław Frankiewicz, Jacek Jaworski, Krzysztof Sil, Mateusz Pichola, Bartosz Kryczka, Cezary Sil, Bartłomiej Choduń, Jan Kozłowski.
Potwierdziła się zasada, że rekreacja łączy pokolenia ( najstarszy uczestnik liczy sobie 70 lat, najmłodszy 16) i czynnie pozwala uczcić tak ważne dla nas Polaków święto.