“Kolędowanie za Pilicą z aniołami w tle”

Okres Bożego Narodzenia już za nami, ale zwyczaj i tradycja śpiewania kolęd pozwala na ich wykonywanie aż do 2 lutego (Święta Ofiarowania Pańskiego).
Dlaczego śpiewamy kolędy? Ks. Jan Twardowski odpowiedział kiedyś tak: „Dlatego, żeby uczyć się miłości. Dlatego, żeby się uśmiechnąć do siebie. Dlatego żeby sobie przebaczać”.
Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza społeczność lokalną dzielnicy Białobrzegi i mieszkańców miasta do filii DOK na “Kolędowanie za Pilicą z aniołami w tle”.
Wieczór artystyczny organizowany jest także z okazji Dnia Babci i Dziadka i odbędzie się 22 stycznia (środa) o godz. 17.30 w filii DOK przy ul. Gminnej 37/39.

W programie organizatorzy zaplanowali koncert w wykonaniu zespołu „Wokalni” z MCK pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej z udziałem Jadwigi Kocik, finalistki The Voice Senior. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa „Anioły”, której autorami są uczestnicy sekcji rysunku i malarstwa Miejskiego Centrum Kultury filii MOK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy MCK. Wstęp jest wolny.