Uroczysty finał II edycji Tomaszowskiej Ligi Orlika

Powiększ obrazUroczysty finał II edycji Tomaszowskiej Ligi Orlika

27 października bieżącego roku miał miejsce uroczysty finał II edycji Tomaszowskiej Ligi Orlika.
DOK Dalmet powtórzył swój sukces sprzed roku. Drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, zwyciężając w ostatnim ligowym meczu. Warto przypomnieć, że rozgrywki pierwszej rundy trwały od kwietnia do lipca, a drugiej rozpoczęły się z końcem sierpnia, a ich finisz odbył się w ostatni czwartek października.

Na zdjęciu widzimy uczestników ostatniego meczu. Od lewej stoją: Rafał Ryś, Maciej Lenarcik, Michał Koniarz, Tadeusz Lubicki (trener drużyny, pełniący funkcję bramkarza w tymże meczu), Bartłomiej Lenarcik, Paweł Serwa. W dolnym rzędzie również od lewej: Piotr Lenarcik, Bartłomiej Wereszka, Jakub Serwa.
Ponadto w rozgrywkach ligowych reprezentowali naszą placówkę kultury:
Michał Lubicki (największa ilość rozgrywek – 20 meczy), Łukasz Lewandowski, Dominik Trepiak, Tomasz Golewski, Krzysztof Krawczyk, Tomasz Goska, Norbert Paczutkowski).

Informujemy, że 5 listopada 2011 roku rozpoczyna się Halowa Liga Szóstek (rozgrywana jest w hali Gimnazjum nr 7 – „hala balonowa”).<br />
Dzielnicowy Ośrodek Kultury reprezentują dwie drużyny: DOK Dalmet i DOK II Dalmet.
Oba zespoły piłkarskie wezmą udział w pierwszej lidze.
12 listopada drużyny zagrają mecz derbowy.
Powodzenia!