PODSMOWANIE PROJEKTU „WARTO UMIEĆ WIĘCEJ”

17 czerwca bieżącego roku w nowej siedzibie Ośrodka Kultury „Tkacz” odbyła się konferencja podsumowująca realizację dwóch projektów edukacyjnych: „Warto umieć więcej”, którego realizatorem była Szkoła Podstawowa nr 13 w naszym mieście oraz „Wiedzieć więcej, patrzeć dalej”, który realizowało Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Podczas tej uroczystości można było usłyszeć przemówienia koordynatorów projektów, jak i zaznajomić się z raportem z ewaluacji projektu. Nie zabrakło też programu artystycznego. Niespodzianką dla gości był występ grupy teatralnej „To Ci Dopiero” ze Szkoły Podstawowej nr 13, jak również przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy     „Gadu-Gadu” pt. „Wszytko jest powtarzalne ze Szkoły Podstawowej nr 12. Nie zabrakło też prezentacji podopiecznych z naszego Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentował się zespół ludowy „Dokowianie”, który od razu zyskał sympatię tomaszowskiej publiczności. Na występujących dzieci czekał słodki poczęstunek.