„Wieczór ze sztuką” w naszej filii

Nowy sezon artystyczny w białobrzeskiej filii Miejskiego Centrum Kultury został zainaugurowany 12 września kolejnym wydarzeniem w ramach „Wieczorów ze sztuką”. Organizatorzy cyklu, Miejskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Amatorów Plastyków przygotowali na ten wieczór „ucztę” plastyczno – muzyczną.

Licznie przybyli goście mieli możliwość delektowania się wystawą autorstwa członków SAP „Zamki województwa łódzkiego”, prezentującą 18 zamków i pałaców z terenu ziemi łódzkiej oraz wysłuchania przepięknego koncertu „Najpiękniejsze pieśni ludowe” w wykonaniu Chóru Miejskiego Artis Gaudium pod kierunkiem Katarzyny Goljat, w aranżacji Piotra Goljata.
Organizatorzy serdecznie dziękują zarówno artystom jak i widowni za miły nastrój spotkania.