Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej – zakończenie

Jak co roku w naszym mieście na początku wakacji rozgrywany był Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej. Była to już 32. edycja tej imprezy, której głównymi organizatorami są Zarząd Miejskiego TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dzielnicowy Ośrodek Kultury. W festiwalu wzięło udział 19 zespołów reprezentując różne dzielnice naszego miasta i okolice. Jak w prawdziwych mistrzostwach gra toczyła się najpierw w grupach eliminacyjnych a najlepsze zespoły zakwalifikowały się do ćwierćfinałów.

Dalej gra toczyła się systemem pucharowym. W tym roku zespoły drogą losowania przyjmowały nazwy drużyn występujących w Lidze Mistrzów w sezonie 2012/2013. Dzięki staraniom Dzielnicowego Ośrodka Kultury i dofinansowaniu przez Urząd Miasta po raz pierwszy było możliwe, że wszyscy uczestnicy tej edycji codziennie otrzymywali słodki poczęstunek i napoje.

Ogółem rozegrane zostały 34 spotkania. Sędziowali je i obsługiwali festiwal: Tadeusz Lubicki, Kazimierz Kliszewski, Ryszard Neroj, Marcin Lusek, Paweł Grzejszczyk, Michał Lubicki, Eryk Lubicki, Bartłomiej Krężelewski – zbieżność nazwisk nieprzypadkowa. Więcej informacji i zdjęć na stronie www.tkkftomaszow.pl.