Sezon rozgrywek w tenisa stołowego w MCK-u rozpoczęty

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy współorganizacji Zarządu Miejskiego TKKF było gospodarzem turnieju tenisa stołowego, który rozpoczął sezon 2019/2020.
Turniej odbył się 6 października w białobrzeskiej filii DOK. Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Wiele spotkań kończyło się wynikami 3:2, a o zwycięstwie w secie musiała decydować gra na przewagi.

Pierwsze miejsce zdobył Paweł Burchard, który w wielkim finale pokonał Konrada Kubackiego. Na najniższym stopniu podium uplasował się Piotr Nowakowski.To jednak nie koniec sportowych emocji. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na Drużynową Ligę Tenisa Stołowego. Wszystkie mecze będą odbywały się w poniedziałki i czwartki od godziny 18.30 w filii DOK ul. Gminna 37/39. Zapisy pod numerem telefonu 44 723 15 15 do 14 października. Dołącz już dziś.