Kto kocha Was najmocniej na świecie oprócz rodziców? Na to pytanie dzieci najczęściej odpowiadają: babcia i dziadek. Bo to właśnie seniorzy opiekują się swoimi wnuczętami, gdy mama i tata są w pracy. To oni zawsze mają czas na wspólny spacer, na opowiedzenie bajki, na przygotowanie ulubionego obiadu. 17 stycznia w piątkowe popołudnie w sali widowiskowej Dzielnicowego Ośrodka Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie dla wszystkich dziadków i babć.

Spotkanie to było wyjątkową laurką dla naszych kochanych seniorów z dumą podziwiających popisy taneczne swoich wnucząt, należących do zespołu „Impuls”, którego choreografką i opiekunką jest pani Monika Saktura. Radość rozpierała także serca gości, gdy grupa teatralna MISZ MASZ zaprezentowała premierowe przedstawienie pt. „O smoku, który zmienił jadłospis” . Popisy muzyczne w wykonaniu DOK-owskich gitarzystów i wokalistów zostały nagrodzone wielkimi brawami. Występy dziecięcych zespołów artystycznych nie były jedyną atrakcją tego wieczoru przepełnionego ciepłem rodzinnym. Salwy śmiechu i radości rozlegały się gdy dziadkowie i wnuczęta wspólnie wzięli udział w zabawach tanecznych. Na zakończenie imprezy pani dyrektor Anna Zwardoń zaprosiła wszystkich przybyłych na słodki poczęstunek.