II Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar F.H.U. DALMET

01.04.2012r. (niedziela) w Sali widowiskowej DOK odbył się II Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar F.H.U. „DALMET”. Do turnieju zgłosiło się 12 zawodników, grano systemem „brazylijskim” tj. do dwóch przegranych pojedynków. W głównym finale spotkali się Hubert Gawęda (zwycięzca prawej strony) i Tomasz Błoński (zwycięzca lewej strony).

Do rozstrzygnięcia były potrzebne dwa mecze finałowe. Pierwszy pojedynek w stosunku 3:2 wygrał Błoński i obaj zawodnicy mieli po jednej przegranej. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł Gawęda, który w kolejnym meczu pokonał swojego przeciwnika 3:1, czym potwierdził, że „w swojej sali” nie zwykł przegrywać. Pierwsza piątka otrzymała pamiątkowe puchary ufundowane przez F.H.U. „DALMET”.

Uczestnicy turnieju mieli okazję bezpośrednio obcować ze sztuką, co umożliwiła im wystawa malarska Członków Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Maz. Jest to doskonały dowód na to że Dzielnicowy Ośrodek Kultury dba zarówno o duszę i ciało uczestników.

Klasyfikacja końcowa: 1. Hubert Gawęda, 2. Tomasz Błoński, 3. Bogusław Frankiewicz, 4. Grzegorz Reszka, 5. Zbigniew Goździk, 6. Michał Pietrzyk, 7. Jacek Jaworski, 8. Stanisław Pająk.