„Ferie w pięciu smakach” w filii DOK

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że są jeszcze wolne miejsca na zorganizowaną akcję zimową dla dzieci w wieku 7-12 lat w Filii DOK przy ul. Gminnej 37/39, w terminie 11-15 lutego.
Każdego dnia uczestnicy poznawać będą inne smaki, a jednym z nich będzie lubiana przez wszystkich czekolada.

W programie między innymi:
– wycieczka do Muzeum Zabawek w Kielcach, warsztaty czekoladowe „Od ziarna do tabliczki” w Aptece Wyobraźni w Kielcach,
– magiczny występ Pana Buźki,
– rozgrywki na kręgielni,
– warsztaty kulinarne, teatralne, sensoryczne, ceramiczne, rekreacyjne, „Od ziarenka do bochenka”,
– karaoke,
– zwiedzanie wystawy „Minerały i skały ozdobne Polski” oraz udział w warsztatach w Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim.
Organizatorzy zapewniają także ciepły posiłek i zapraszają wszystkich smakoszy kulinarnych i nie tylko. Dodatkowe informacje oraz zapisy w sekretariacie filii DOK ul. Gminna 37/39, tel. 44 723 15 15.