Dzień Dziecka akcja „Bezpieczne Miasto”

27 maja 2012r. z okazji Dnia Dziecka w Parku Miejskim Solidarność odbył się festyn pod hasłem „Bezpieczne miasto”. Zorganizowany został przez tomaszowskie placówki kultury, przy współpracy z Komendą Policji, Strażą Miejską oraz OSP Białobrzegi. Program artystyczny był bardzo bogaty i rozbudowany. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wśród artystów byli także uczestnicy zajęć Dzielnicowego Ośrodka Kultury: zespół Impuls, który dynamicznym pokazem tanecznym porwali całą widownię; utalentowane wokalistki. Prócz części artystycznej dla dzieciaków przygotowane zostało mnóstwo atrakcji m.in. mogły pogłaskać psa policyjnego, ulepić gliniany garnek, pobawić się w nadmuchiwanym zamku oraz wziąć udział w torze rekreacyjnym. Wielkie zainteresowanie wśród dzieci wzbudził Komisarz Błysk (zdradzimy, iż w tę postać wcielił się nasz pracownik Pan Bartłomiej Trojak), zdobył zaufanie i sympatię najmłodszych już przy pierwszym spotkaniu.