Dzieci i Mamy – Razem czytamy

„Dzieci i Mamy – Razem czytamy” – pod takim hasłem odbył się tegoroczny Dzień Mamy w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. Zaproszenie było skierowane do mieszkańców dzielnicy, a w szczególności do wszystkich Mam. Program artystyczny był szeroki i bardzo bogaty.

Przybyli goście mieli okazję zobaczyć bardzo żywiołowy pokaz taneczny zespołu Impuls, krótkie przedstawienie w wykonaniu dziecięcego teatrzyku Horrorek, posłuchać utalentowanych wokalistek i gitarzystów. Nie zabrakło także rodzinnego czytania. Jedna z dziewczynek wraz ze swoją mamą zaprezentowały krótkie czytanki dla dzieci, zachęciły w ten sposób rodziców aby książka towarzyszyła im podczas zabaw z pociechami. Spotkanie zakończyły serdeczne życzenia dla wszystkich Mam, które popłynęły prosto z serduszek naszych najmłodszych uczestników w formie piosenki.