„Anty Walentynki” w Dzielnicowym Ośrodku Kultury

Walentynki to coroczne święto zakochanych, które przypada na 14 lutego (wzięło swoją nazwę od św. Walentego – patrona zakochanych). Dzielnicowy Ośrodek Kultury wyszedł w tym roku na przeciw tym, którzy dość mają czerwonych serduszek i pluszowych misiów. Impreza pod hasłem „Anty Walentynki” była adresowana do osób wcale nie potrzebujących specjalnego święta do okazywania sobie miłości bo kochają się cały rok.

Muzyczne show w świetle kolorowych laserów i unoszącego się w powietrzu dymu wzbudziło wielki entuzjazm wśród przybyłych gości. DJ. BLACK ( na co dzień grający w Kubie Ambasada Łódź) sprawił, że sala Dzielnicowego Ośrodka Kultury na ten jeden wieczór zamieniła się w ekskluzywny klub. Gorące dyskotekowe rytmy prędzej czy później porwały każdego uczestnika zabawy. Gwiazdą specjalną był raper Szwester, współpracujący z nami od kilku lat. Teksty Szwestera, poruszają szereg ważnych tematów. Śpiewa o naszym mieście, swoich najbliższych, o przemijaniu, nałogach niszczących ludzi, braku tolerancji, zazdrości i konieczności liczenia wyłącznie na siebie. Półgodzinny autorski koncert rapera został nagrodzony wielkimi brawami i okrzykami.

Organizując tego typu imprezę mieliśmy na celu pokazanie, że Tomaszów to miasto zwariowanych, rozrywkowych, a przede wszystkim kulturalnych ludzi.