33. Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej

We wtorek 8 lipca dobiegł końca organizowany przez Zarz±d Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Dzielnicowy Ośrodek Kultury, 33. WAKACYJNY FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ „MUNDIAL 2014”. Impreza w tym roku organizowana w czasie rozgrywania 20. Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii.

Na uroczystym zakończeniu imprezy gościliśmy:
1. Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego – RAFAŁA ZAGOZDONA
2. Wydział Kultury Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta reprezentowała – DOROTA RZEPKA
3. Członka Zarz±du Powiatu Tomaszowskiego – LEONA KARWATA
4. Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – BOGDANA SMOLARAKA
5. Dzielnicowy Ośrodek Kultury reprezentowała – BARBARA FRĄCZKOWSKA
6. CENTRUM NAUKI I BIZNESU „ŻAK”- reprezentowała specjalista ds. marketingu – IZA JASEWICZ
7. Właściciela Firmy Przewozy Osobowe „Walczak” – ADAMA WALCZAKA
8. Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb. reprezentował ANDRZEJ KOWALIK
9. Prezesa Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923 – MICHAŁA GOŹDZIKA
10. Wiceprezesa Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923 – KRZYSZTOFA MOTYLA, który reprezentował również Przedsiębiorstwo Gastronomiczno Hotelarskie BOM
11. Zarząd Rejonowego PCK w Tomasz. Maz. reprezentowała Grupa SIM – MARZENA NOWAK, KATARZYNA KOPERKIEWICZ, ADRIAN SZEWCZYK
12. Przedstawicieli prasy, radia i telewizji

Uczestniczyła również duża grupa rodziców i opiekunów drużyn.

Zarząd Miejskiego TKKF gorąco dziękuje Dzielnicowemu Ośrodkowi Kultury i Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za bardzo aktywne włączenie się do organizacji imprezy. Dziękuje również Zarządowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża – za obsługę medyczną festiwalu, a za popularyzację i informację na temat turnieju gazetom: Tomaszowskiemu Informatorowi Tygodniowemu, Dziennikowi Łódzkiemu a także Radiu FAMA i telewizji lokalnej AMAZING. Dodać należy również, że: dzięki staraniom Dzielnicowego Ośrodka Kultury i dofinansowaniu Urzędu Miasta po raz drugi było możliwe, że wszyscy uczestnicy tej edycji codziennie otrzymywali słodki poczęstunek i napoje, a dzięki firmom Frito Lay, Chipita Poland i Las Vegas Energy Drink również na zakończenie wszyscy dodatkowo poczęstowani zostali wyrobami tych firm.