„XII Spartakiada Przedszkolaków zza Pilicy”

„XII Spartakiada Przedszkolaków zza Pilicy” za nami. W przeddzień Mundialu ‚2018, święta miłośników futbolu, nie mogło zabraknąć hasła „Polska gola”, a także prawdziwie sportowego dopingu podczas rozgrywanych konkurencji sportowych. W integracyjnym spotkaniu rekreacyjno-artystycznym, zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filię DOK 13 czerwca 2018, wzięły udział reprezentacje przedszkoli z dzielnicy Białobrzegi (ZS-P nr 8), Ludwików (ZS-P nr 3) oraz Publicznego Przedszkola w Wąwale. Konkurencje sportowe poprowadził Tadeusz Lubicki, którego charyzma i entuzjazm udzielały się zawodnikom i dopingującej widowni. Przebojową rozgrzewkę oraz przerywniki w postaci zabaw animacyjnych poprowadziła, z właściwym sobie wdziękiem, Paulina Rek. W części artystycznej w spektaklu „Moja dorosłość”, w reżyserii Iwony Jabłońskiej, zaprezentowali się młodzi aktorzy z grupy teatralnej „Horrorek”.

W myśl hasła „nie sukces i sława lecz dobra zabawa” wszystkie drużyny mogą czuć się zwycięskimi podczas „XII Spartakiady Przedszkolaków zza Pilicy”. Na finał uczestnicy zostali poczęstowani słodkościami i obdarowani upominkami.