POWROTY w cyku „Wieczory ze sztuką”

„POWROTY” – z etapów mego życia, gdzie wspomnienia kojarzą się z twarzami sąsiadów i nierozłącznie z krajobrazem – tak zatytułował spotkanie z tomaszowską publicznością Wiesław Stefan Fiszbach.Artysta pochodzący z naszego miasta, mieszkający obecnie w Berlinie, gościł już w Tomaszowie wielokrotnie i prezentował swoje obrazy na wystawach między innymi w Galerii Arkady, Galerii w Ratuszu, Kościele ewangelickim Św. Trójcy, w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Tym razem, na wspomnieniową rozmowę, w otoczeniu swoich grafik (inkografii), autor wybrał Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim i białobrzeską filię DOK.
Spotkanie zaplanowane jest w cyklu „Wieczory ze sztuką”. Ubarwią je muzycznie wokaliści MCK, podopieczni Beaty Niedzielskiej.
Organizatorzy oraz autor zapraszają serdecznie 17 października (w środę) o godz. 18 do siedziby filii przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.