Oferta pracy

Powiększ obraz

Opublikowano w dniu

Miejskie Centrum Kultury poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik merytoryczny – instruktor d/s artystycznych.

  • 1 etat
  • umowa o pracę (pierwsza umowa na okres próbny – 3 miesiące)
  • praca od poniedziałku do piątku, a w razie potrzeby również w soboty, niedziele i święta
  • równoważny czas pracy
  • miejsce wykonywania pracy: Miejskie Centrum Kultury filia DOK, ul Gminna 37/39

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie systematycznych zajęć artystycznych – plastycznych, rękodzielniczych dla dzieci zwłaszcza w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,
  • prowadzenie zajęć z zakresu edukacji muzycznej, wokalnej, rytmiki,
  • przygotowywanie scenariuszy imprez dla dzieci i młodzieży,
  • kształtowanie świadomości kulturalnej u dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją przedsięwzięć artystycznych,
  • nabór uczestników zajęć wraz z opracowaniem comiesięcznych planów pracy i prowadzeniem dzienników zajęć,
  • współpraca przy opracowywaniu programów wypoczynku feryjnego i wakacyjnego dla dzieci i młodzieży,
  • współpraca z instruktorami, nauczycielami w szkołach i innych placówkach kultury,
  • przygotowywanie dekoracji, opraw plastycznych dla organizowanych imprez, zarówno w siedzibach MCK jak i w plenerze,
  • współpraca przy planowaniu, przygotowywaniu i prowadzeniu imprez artystycznych, oświatowych, edukacyjnych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych
    oraz aktywne wspieranie innych pracowników podczas realizacji projektów
    MCK

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, kreatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • Obsługa komputera w zakresie pakiet Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe – Animator kultury,
  • Pedagogiczne (zwłaszcza edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z edukacją artystyczną)
  • Kulturoznawstwo
  • Muzyczne, wokalne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagane dokumenty:

  • potwierdzające wykształcenie(świadectwo, dyplom) oraz doświadczenie
    (świadectwo/a pracy)
  • CV
  • list motywacyjny

powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Składanie ofert:

Wymagane dokumenty prosimy składać w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Maz., pl. Kościuszki 18 w godz. 8.00-16.00 lub przesłać mailowo na adres: beata.arkuszynska@mck-tm.pl zatytułowane: „Rekrutacja”, w terminie do 4 grudnia 2017 r.