„Cukinodo Cukinoda” w DOK-u

8 czerwca, w filii Dzielnicowy Ośrodek Kultury w dzielnicy Białobrzegi, odbyła się trzecia (po filiach OK Tkacz i MOK-u) odsłona spektaklu „Cukinodo Cukinoda” przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, w wykonaniu grupy teatralno-rozrywkowej „Zapominajki” na podstawie tekstów K.I. Gałczyńskiego w reżyserii Przemysława Sowy.

Spotkanie z „najmniejszym teatrem świata”, tak nazywano „Teatrzyk Zielona Gęś” czyli literackie miniatury Mistrza Groteski, odbyło się w ramach DOK-owskiego cyklu „Wieczory ze sztuką”.

Nie zawiodła białobrzeska publiczność, a artyści (członkowie Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku), brawurowo przedstawiając kolejne scenki i gagi, pełne ironicznego humoru i znakomitych puent, nie zawiedli publiczności.

Na koniec spotkania widzowie i artyści zostali poczęstowani pysznym ciastem, przygotowanym przez panie z Klubu Seniora DOK, za co im organizatorzy składają serdeczne podziękowanie.